Promocija NatRisk projekta u emisiji Indeks - Beograd 202

По броју одобрених пројеката које универзитети у Србији добију од Европске уније кроз "Еразмус плус програм", за који је задужена фондација Темпус, Србија је на првом месту међу земљама Западног Балкана. Реч је о пројектима који се односе на размену студената и професора, опремање образовних установа, али и пројектима који се тичу младих и спорта.
Зато говоримо о студентској мобилности и стипендијама - колико је важно стећи то искуство и шта је све потребно уколико желите да студирате један или више семестара у иностранству говори нам Софија Петровић из фондације Темпус.
Говоримо и о пројекту који је покр
енут кроз овај програм на Универзитету у Нишу где је тако набављена метеоролошка станица која је сада на располагању студентима у пракси, а детаље сазнајемо од професора Милана Гоцића који координира пројектом.
У рубрици "Кад сам био студент" о својим студентским данима говори Зефирино Граси, култни уредник Политиког Забавника.

Више информација могу се наћи на страници: http://www.rts.rs/page/radio/ci/story/29/beograd-202/2936353/indeks-.html